WKT Mera
Martyna Kubka zawodniczką WKT Mera!

Takie wieści lubimy przekazywać najbardziej! Nasz klub zyskał kolejne wzmocnienie – od 3 kwietnia naszą zawodniczką jest Martyna Kubka! Witamy w WKT Mera!

Słowo o Martynie

Martyna Kubka – rocznik 2001, zawodniczka WTA. Najwyżej na miejscu 355. w rankingu singlowym (1 kwietnia 2024) i 182. w rankingu deblowym (1 kwietnia 2024). Reprezentantka Polski w rozgrywkach Billie Jean King Cup (debiut w wygranym meczu deblowym z Hiszpankami / Sewilla 2023). Zdobywczyni 1 singlowego tytułu ITF (Sharm El Sheikh 2023) i 16 tytułów deblowych ITF. Wicemistrzyni Polski w singlu z 2022 roku, mistrzyni (2019) i wicemistrzyni Polski w deblu (2020, 2021), deblowa mistrzyni Europy juniorów (2019). Uczestniczka juniorskich turniejów wielkoszlemowych Australian Open, Wimbledon, US Open, wielokrotna mistrzyni Polski w kategoriach juniorskich.

Przed transferem do naszego klubu Martyna reprezentowała CKT Grodzisk Mazowiecki, a wcześniej GKT Nafta Zielona Góra.

Martyna rozpoczęła przygodę z tenisem w wieku 5 lat, a jej pierwszym trenerem był… jej tata – Jacek Kubka. Następnym szkoleniowcem był Łukasz Sęk, a w wieku 8-9 lat zawodniczka trafiła pod skrzydła Piotra Unierzyskiego. Współpracowała również m.in. z Maciejem Synówką.

Aktualnie trenerem Martyny jest Maciej Domka, a trenerem przygotowania fizycznego Sławek Fotek.

Najmocniejszą stroną zawodniczki są bardzo dobre warunki fizyczne i znakomity serwis.

Profil Martyny na Instagramie – Kliknij tutaj

Oficjalna strona www Martyny Kubki

Martyna w WKT Mera

Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, że Martyna Kubka zmieniając barwy klubowe wybrała Merę. To dla nas ogromna przyjemność i wielkie wyróżnienie! Nasza nowa zawodniczka może liczyć na nasze wsparcie i pomoc. Bez wątpienia Martyna będzie dla nas dużym wzmocnieniem i przyniesie nam wiele powodów do dumy. Jeszcze raz – serdecznie witamy w gronie zawodników PRO WKT Mera!

Zachęcamy wszystkich sympatyków WKT Mera do trzymania kciuków za Martynę – jeśli jeszcze tego nie robią 😉

Już teraz zarezerwuj korty ON-LINE