WKT Mera

Akademia Mistrzów WKT Mera – szkoła tenisa ziemnego

Jako nieliczni możemy się pochwalić 40-letnim doświadczeniem w niezwykle pięknym sporcie, jakim jest tenis ziemny. Przez lata szkoliliśmy zawodniczki oraz zawodników, którzy osiągali sukcesy na turniejach w Polsce i na arenie międzynarodowej. Możemy śmiało powiedzieć, że o tenisie wiemy wszystko.

Nasza misja

Akademia Mistrzów została stworzona po to, aby uczyć dzieci od najmłodszych lat, wprowadzić je w świat niezwykłego sportu, jakim jest tenis ziemny. Odpowiednio prowadzone zajęcia mogą rozbudzić pasję i sprawić, że treningi będą przynosiły nie tylko dobrą zabawę i radość z każdej dobrze zagranej piłki.

Zajęcia tenisowe będą również dobrą podstawą zdrowego stylu życia pełnego aktywności fizycznej, a w wielu przypadkach nawet wskażą drogę na przyszłość. Wielu naszych wychowanków wiąże swoje życie i drogę zawodową właśnie z tenisem.

Kochamy tenis i dołożymy wszelkich starań, aby Twoje dziecko również pokochało ten sport!

Aby jeszcze skuteczniej realizować nasze cele i by dzieci mogły czerpać radość z tenisa – organizujemy tenisowe urodziny na naszych kortach. Cieszy się to bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko wśród członków naszej akademii.

Kadra trenerska WKT Mera

Kadra trenerska naszego klubu to doświadczeni i profesjonalni trenerzy, którzy mają za sobą również długą ścieżkę tenisowej kariery zawodniczej. Odnosili wiele sukcesów na arenie krajowej i międzynarodowej.

Dzisiaj z wielką pasją i zaangażowaniem nasi trenerzy przekazują swoją wiedzę i doświadczenie młodym zawodnikom. Wielu naszych szkoleniowców czuwało nad rozwojem sławnych już dzisiaj członków naszego klubu od ich najmłodszych lat. Teraz mogą zadbać również o Ciebie czy o tenisowy rozwój Twojego dziecka.

Kliknij i poznaj naszych trenerów tenisa WKT Mera.

Obiekt

Zajęcia tenisowe odbywają się w wygodnej, dużej hali tenisowej, na 3 kortach z nawierzchnią twardą. Na hali dostępne są szatnie, a także tenisowe bistro. W trakcie zajęć rodzice mogą obserwować swoje dzieci z wygodnych balkonów ponad kortami albo relaksować się w Bistro Mera popijając kawę.

Zajęcia w Akademii Mistrzów

Szkolenie zaczyna się z początkiem roku szkolnego. W pierwsze dwa weekendy września organizujemy dni otwarte Akademii Mistrzów. W tym czasie możemy zapoznać się z trenerami, programem szkoleniowym oraz zapisać się na zajęcia, które odbywają się od poniedziałku do niedzieli przez cały rok szkolny.

Prowadzimy zajęcia i treningi tenisowe dla dzieci od 3. roku życia, dla młodzieży i osób dorosłych.

Treningi prowadzone są w grupach oraz indywidualnie.

zajęcia i treningi tenisa

Wybitni wychowankowie i zawodnicy WKT Mera

Wieloletni staż prowadzenia szkoleń i treningów na kortach WKT Mera zaowocował naprawdę imponującą listą wychowanków i zawodników.

Na naszych kortach trenowali m.in. Agnieszka Radwańska, Dawid Celt, Mariusz Fyrstenberg, Urszula Radwańska, Maciej Kost, Dawid Olejniczak, Lech Sidor, Iga Świątek, Aleksandra Zuchańska, Piotr Pawlak.

Turnieje Tenis 10 w WKT Mera

Aktywnie uczestniczymy w Programie Szkoleniowym Tenis 10 działającym w Polsce od 2010 roku.

Co miesiąc organizujemy turnieje Tenis 10 w kategorii czerwonej mieszanej i pomarańczowej dziewcząt i chłopców. Co 3 miesiące odbywają się u nas turnieje kategorii zielonej – Turniej o Puchar Agnieszki Radwańskiej. Organizowane przez nas turnieje cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko naszych młodych tenisistów, ale również zawodników z innych klubów (nie tylko z Warszawy!).

Wielu naszych zawodników odnosi sukcesy we wszystkich kategoriach Tenis 10 w turniejach w całej Polsce.

Więcej o turniejach Tenis 10 znajdziesz na stronie: O Programie Tenis 10

Kalendarium Akademii Mistrzów

Zapisy do Akademii Mistrzów WKT Mera

Aby dołączyć do naszej akademii – skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Zapisy pod nr telefonu 48 664 084 083

Zapraszamy!

    Formularz zgłoszeniowy

    Już teraz zarezerwuj korty ON-LINE