WKT Mera
tenisowe urodziny dla dzieci Warszawa

Tenisowe urodziny dla dzieci

Zabawa w gronie przyjaciół to dla dziecka doskonały sposób na celebrowanie urodzin. To okazja do zacieśniania więzi, nawiązywania czy pielęgnowania przyjaźni, do wspólnego dzielenia pasji i zainteresowań.

Tenisowe urodziny na korcie to atrakcyjna propozycja nie tylko dla tych dzieci, które już grają w tenisa, ale również dla tych, które dopiero spotkają się z tym niezwykłym sportem. Może to właśnie urodzinowa impreza jest doskonałą okazją, by pokazać dziecku, jego koleżankom i kolegom ile radości można czerpać z tenisowych zajęć dla dzieci?

Urodziny dla dzieci na kortach WKT Mera to minimum 2 godziny spędzone na korcie (w zależności od liczby dzieci) pod opieką doświadczonych opiekunów. Nasi trenerzy mają odpowiednie podejście do maluchów, starszych dzieci i młodzieży – potrafią zorganizować zajęcia na korcie w taki sposób, że uczestnicy świetnie się bawią i czerpią z proponowanych ćwiczeń mnóstwo radości.

Poza elementami tenisa podczas urodzin realizowane są gry i zabawy. Na korcie pojawiają się kolorowe balony. Wszystkie dodatkowe elementy, jak tort czy poczęstunek – do ustalenia według oczekiwań i pomysłu rodziców.

Chcesz zorganizować niezapomniane urodziny na korcie dla Twojego dziecka? Zapraszamy do kontaktu!

Już teraz zarezerwuj korty ON-LINE