WKT Mera
LOTTO Super LIGA 2024: WKT Mera vs Calisia Tennis Team Kalisz

Drugi mecz u siebie i drugie zwycięstwo! 💪 Nasi zawodnicy podtrzymują dobrą passę i dokładają solidne 3 punkty do naszego dorobku. Po trzech kolejkach rozgrywek zajmujemy pierwsze miejsce w grupie B, a zagraliśmy o jeden mecz mniej!

Skład naszej drużyny na niedzielne spotkanie z Kaliszem: Martyna Kubka, Alicja Rosolska, Daniel Michalski, Piotr Pawlak, Kamil Majchrzak, Cyprian Lukasek oraz kapitanowie Michał Domański i Piotr Zieliński.

Wyniki meczów

👉 W niedzielę pierwszy punkt zdobył dla nas Daniel Michalski, który obronił piłkę meczową przy serwisie rywala i wygrał nerwową końcówkę.

Daniel Michalski vs Jiri Barnat 6:2, 3:6, 11-9

👉 Drugi punkt, po emocjonującym meczu, zapewniła nam Martyna Kubka, która w obu setach wróciła ze straty przełamania.

Martyna Kubka vs Julie Struplova 7:6 (2), 7:5

👉 Trzeci punkt to wspólne dzieło Martyny Kubki i Alicji Rosolskiej. Nasze wspaniałe deblistki nie dały przeciwniczkom żadnych szans.

Martyna Kubka/Alicja Rosolska vs Karolina Kubanova / Vanessa Sulcova 6:2, 6:3

👉 Punkt dla przeciwników wywalczyli Jiri Barnat i Piotr Matuszewski, którzy pokonali 6:2, 6:4 nasz duet Daniel Michalski/Piotr Pawlak.

Warto dodać, że podczas całego spotkania nasi zawodnicy mogli liczyć na ogromne wsparcie i doping nie tylko kibiców, ale również z ławki zawodników. Kamil Majchrzak nie mógł zagrać, ale za to wkładał mnóstwo serca w doping dla kolegów z drużyny 🥰

Wielkie gratulacje dla naszego Teamu i duże brawa dla naszych przeciwników, którzy postawili poprzeczkę naprawdę wysoko 🤝

Co dalej?

ℹ️ Kolejne mecze zagramy na wyjeździe: 27 lipca w Poznaniu i 4 sierpnia w Gdańsku.

Oczywiście zapraszamy do kibicowania naszej drużynie na żywo!

📷 © SuperLIGA / Jacek Prondzynski

Już teraz zarezerwuj korty ON-LINE