WKT Mera
LOTTO Super LIGA 2024: WKT Mera vs KS Górnik Bytom

Bardzo udanie rozpoczęliśmy udział w tegorocznym sezonie LOTTO Super LIGI, pokonując u siebie drużynę z Bytomia 4:0.

Skład naszej drużyny na 2. kolejkę (podczas inauguracyjnej kolejki pauzowaliśmy) prezentował się następująco: Dawid Celt i Michał Domański jako kapitanowie, Martyna Kubka, Alicja Rosolska, Piotr Pawlak, Oskar Grzegorzewski, Maciej Rytel, Cyprian Lukasek i Damian Janiszewski.

Wyniki meczów

W niedzielę w naszym składzie zadebiutowała Martyna Kubka, która nie dała szans Kindze Wahl-Manieckiej, pokonując ją w dwóch setach 6:0, 6:1.

W meczu deblowym pań byliśmy świadkami kolejnego debiutu w barwach Mery. Alicja Rosolska, w parze z Martyną Kubką, dały pokaz gry deblowej, wygrywając 6:1, 6:3 z Kingą Wahl-Maniecką i Mają Nieradzik 🥰.

Trzeci punkt zapewnili nam panowie: Piotr Pawlak i Oskar Grzegorzewski zmierzyli się z parą Nikodem Barcik / Marcin Żarski. Po emocjonującym pierwszym secie wygranym 7:5, nasz duet nie miał większych problemów, by zamknąć mecz wynikiem 7:5, 6:2 👏.

Kropkę nad i postawił Piotr Pawlak, który wykazał się ogromnym charakterem w meczu z Nikodemem Barcikiem. Nasz zawodnik odwrócił losy meczu przy wyniku 2:5 i wygrał całe spotkanie 7:5, 6:2 💪. Wielkie brawa dla Piotrka za walkę i zdobycie czwartego punktu dla naszej drużyny!

Dziękujemy naszym zawodnikom za grę i znakomite rozpoczęcie trzeciego sezonu LOTTO Super LIGI na kortach WKT Mera! 🥰

Co dalej?

🔜 3. kolejka już 30 czerwca. Gramy u siebie z Calisia Tennis Team Kalisz 👋. Już teraz zapraszamy do kibicowania na żywo! Przyjdźcie i wspierajcie naszą drużynę w kolejnym meczu!

fot. © SuperLIGA / Jacek Prondzynski

Już teraz zarezerwuj korty ON-LINE