WKT Mera
Kamil Majchrzak zawodnikiem WKT Mera!

Lepszego rozpoczęcia roku nie mogliśmy sobie wymarzyć! Nasz klub zyskał poważne wzmocnienie – do grona naszych zawodników dołącza Kamil Majchrzak!

Słowo o Kamilu

Kamil Majchrzak – rocznik 1996, zawodnik ATP. Najwyżej na miejscu 75. w rankingu (luty 2022). Wielokrotny reprezentant Polski w rozgrywkach Pucharu Davisa, uczestnik wszystkich turniejów wielkoszlemowych (najlepszy dotychczasowy wynik: 3. runda US Open 2019). Złoty medalista Letnich Igrzysk Olimpijskich Młodzieży z 2014 roku, zdobywca 4 tytułów na poziomie Challenger Tour. W kolekcji Kamila można znaleźć liczne medale i trofea mistrzostw Polski w różnych kategoriach wiekowych.

Przed transferem do naszego klubu Kamil reprezentował CKT Grodzisk Mazowiecki, a wcześniej m.in. AZS Łódź.

Pierwsze kroki na korcie Kamil stawiał w TUKS Kozica Piotrków Trybunalski – w miejscowości, z której pochodzi. Pierwszym trenerem był Wiesław Kozica. Aktualnie szkoleniowcem Kamila jest Marcel Du Coudray.

Majchrzak ma na swoim koncie zwycięstwa z takimi zawodnikami, jak: Aleksander Bublik, Marco Cecchinato, Lorenzo Musetti, Federico Delbonis, Radu Albot, Oscar Otte, Hugo Gaston, Sebastian Baez, Aljaz Bedene.

Profil Kamila na Facebooku – Kliknij tutaj

Oficjalna strona www Kamila Majchrzaka

Kamil w WKT Mera

Jesteśmy naprawdę bardzo dumni z tego, że Kamil Majchrzak dołączył do grona naszych zawodników PRO. To ogromne wzmocnienie dla naszego klubu i radość, że możemy pomóc Kamilowi w powrocie do czołowej setki rankingu ATP, a nawet jeszcze wyżej. Nasz nowy zawodnik może liczyć na nasze wsparcie!

Zachęcamy wszystkich sympatyków WKT Mera do kibicowania Kamilowi – jeśli jeszcze tego nie robią 😉

Już teraz zarezerwuj korty ON-LINE