WKT Mera
eventy firmowe i turnieje

Konferencje, szkolenia – hala na wyłączność

Organizujesz konferencję prasową z tenisistą lub trenerem czy prezentację nowego modelu rakiety tenisowej? Spotkanie z ciekawą postacią ze świata sportu? Szkolenie dla zawodników, trenerów lub sędziów?

Doskonała lokalizacja naszej hali tenisowej (Warszawa Ochota) jest dużym atutem dla organizatorów konferencji prasowych i szkoleń związanych z tenisem czy innymi dyscyplinami sportu.

Zapewniamy odpowiednie zaplecze, m.in. krzesełka, nagłośnienie, odpowiednie oświetlenie itp.

Mamy bogate doświadczenie zdobywane przy okazji organizacji m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Trenerów Tenisa z udziałem Patricka Mouratoglou, prezentacji książki Agnieszki Radwańskiej, konferencji For Tennis Conference 2022 z udziałem Magnusa Normana.

Chętnie wykorzystamy naszą wiedzę i umiejętności, by zorganizować kolejne atrakcyjne wydarzenia dla Twojej firmy i realizowanego przez Ciebie projektu.

Imprezy firmowe i turnieje tenisowe dla firm

Organizacja eventów firmowych, turniejów tenisowych i wynajem hali tenisowej dla firm to doskonały sposób na zintegrowanie pracowników, zwiększenie ich motywacji i poprawę relacji między nimi. Taki rodzaj wydarzenia może być również doskonałą okazją do promocji marki firmy i budowania jej pozytywnego wizerunku.

Naszym klientom oferujemy profesjonalną organizację eventów firmowych i turniejów tenisowych na kortach twardych i na kortach ziemnych. Możemy również zorganizować turniej padla w sezonie wiosenno-letnim.

W ramach oferty obsługujemy turniej firmowy od A do Z – od zapewnienia doświadczonego dyrektora turnieju (osoby odpowiedzialnej za realizację i przebieg wydarzenia, system rozgrywek itp.), przez rozpisanie formy rozgrywek (drabinka turniejowa, grupy), aż do przygotowania pucharów i nagród oraz ceremonii nagrodzenia zwycięzców.

Możliwe jest również rozszerzenie oferty o smaczny catering w postaci domowej kuchni serwowanej przez Mera Bistro działające w naszej hali hard.

Możliwy jest również wynajem hali tenisowej na wyłączność – tzw. impreza zamknięta.

Chcesz zorganizować wyjątkową imprezę firmową czy spotkanie biznesowe? Zapraszamy do kontaktu!

Kliknij i sprawdź galerię zdjęć z turniejów realizowanych na naszych kortach.

Już teraz zarezerwuj korty ON-LINE